Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Obrabiarki CNC z Tajwanu i krajów europejskich

MDT od wielu lat działa jako importer obrabiarek, systematycznie podnosząc jakość usług i rozszerzając zakres oferowanego asortymentu. Wysokie standardy, nowoczesność i niezawodność maszyn to efekt współpracy z najlepszymi na świecie producentami, którzy są znani i cenieni przez odbiorców. Wśród marek, jakie znalazły się w naszej ofercie są wyłącznie te sprawdzone, od lat zdobywające uznanie zarówno klasą maszyn, jak i stałym doskonaleniem swoich produktów.

Sprzedaż obrabiarek renomowanych producentów

Przez lata działalności na rynku importowym nawiązaliśmy współpracę ze znanymi firmami tajwańskimi, które specjalizują się w technologii maszyn. Wśród propozycji w naszym asortymencie znajdziecie Państwo doskonałe elektrodrążarki drutowe CHMER, nowoczesne centra pięcioosiowe EXTRON, obrabiarki do metalu YCM i wiele innych niezawodnych maszyn.

 

AMS-TECH style=display: block; margin-left: auto; margin-right: auto; CHMER EXTRON
     
 PerfectMachine