Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowoczesne centra obróbcze na miarę XXI wieku

Jeśli szukają Państwo maszyn, które pozwalają na szybką i precyzyjną obróbkę przy wykorzystaniu wielu narzędzi, najlepszym rozwiązaniem będą profesjonalne centra obróbcze. Ich zastosowanie skróci czas pracy oraz zwiększy jej dokładność. W ofercie naszej firmy czekają nowoczesne centra poziome, pionowe i pięcioosiowe prosto z Tajwanu oraz Korei – łączące wysoką jakość pracy z rozsądną ceną. Kupując w MDT Wadowski, mogą Państwo oczekiwać pełnego zadowolenia z zakupu.

Centra CNC – poziome, pionowe i 5-osiowe

MDT Wadowski oferuje szeroki wybór centrów obróbczych, dostosowanych do specyfiki działania w rozlicznych branżach. Bez względu na to, jaki materiał chcą Państwo poddać obróbce, w przygotowanym katalogu znajdziecie urządzenie, które kompleksowo odpowie na wszystkie Wasze oczekiwania. Dystrybuujemy centra pionowe, poziome oraz centra 5-osiowe, wykonane w oparciu o osiągnięcia najnowszych technologii. Wyróżnia je wysoki stopień automatyzacji, najlepsza jakość wykonania wszystkich elementów oraz prostota obsługi. Dlatego sprawdzą się w każdym zakładzie, gdzie liczy się efektywność i niezawodność działania maszyn obróbczych. Oferowane przez nas centra obróbkowe doskonale zastąpią uniwersalne frezarki do metalu, wiertarki, szlifierki i gwintownice, łącząc wszystkie te funkcje w jednym, wyspecjalizowanym urządzeniu.

Kupując u nas, stawiają Państwo na:

- polskiego doświadczonego dystrybutora, bezpośrednio współpracującego z producentem,
- kompetentną obsługę – gwarantujemy doradztwo techniczne, kompleksowe wsparcie, także posprzedażowe oraz serwis maszyn CNC,
- sprawną dostawę zamówionych urządzeń - tak, by mogły szybko zacząć pracę,
- atrakcyjne warunki finansowe - łączymy najlepszą jakość z rozsądnymi stawkami.

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!