Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

obrabiarki

Obrabiarki

MDT to doświadczony w branży dystrybutor niezawodnych i innowacyjnych obrabiarek z wieloletnim doświadczeniem w branży. Uzyskana przez lata wiedza oraz biznesowe know – how pozwoliło nam na rozpoczęcie współpracy z wiodącymi producentami sprzętu do obrabiania, w tym: CHMER, Extron, YCM i Johnford z Tajwanu oraz Hwacheon z Korei. Dziś jesteśmy bezpośrednim autoryzowanym dystrybutorem, co sprawia, że możemy zaoferować naszym Klientom obrabiarki z najwyższej półki w konkurencyjnych cenach.

Profesjonalne obrabiarki w dobrej cenie

W naszym katalogu czeka na Państwa bardzo szeroka gama obrabiarek, które są dostosowane do nawet najbardziej wyśrubowanych norm technologicznych. Bez względu na to, jaki materiał poddają Państwo obróbce, jakie są wymagania techniczne i intensywność wykonywanej pracy – w MDT czeka sprzęt na miarę potrzeb.

Oferujemy m.in. standardowe obrabiarki, jak również frezarki wielowrzecionowe, frezarko-tokarki i znacznie więcej. Nasza oferta stale się poszerza, a dzięki partnerskiej współpracy z bezpośrednimi producentami, naszym Klientom możemy zaoferować:

- konkurencyjne ceny – łączymy najlepszą jakość z przystępnymi kosztami,
- wszechstronną pomoc techniczną – od doboru sprzętu do obróbki, aż po wsparcie serwisowe i posprzedażowe,
- sprawny czas dostawy zamówionych urządzeń,
- bogatą gamę modeli obrabiarek – dostosowanych do oczekiwań nawet najbardziej wymagających.

By dowiedzieć się więcej o obrabiarkach w naszej ofercie, prosimy o kontakt. Dzięki temu uzyskacie uzyskać kompletną informację i pomoc.

Zapraszamy do współpracy!