Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

obrabiarki

Obrabiarki CNC – nowoczesne technologie obróbki skrawaniem

MDT to doświadczony w branży dystrybutor niezawodnych i innowacyjnych obrabiarek z wieloletnim doświadczeniem w branży. Uzyskana przez lata wiedza oraz biznesowe know – how pozwoliło nam na rozpoczęcie współpracy z wiodącymi producentami sprzętu do obrabiania, w tym: CHMER, Extron, YCM i Johnford z Tajwanu oraz Hwacheon z Korei. Dziś jesteśmy bezpośrednim autoryzowanym dystrybutorem, co sprawia, że możemy zaoferować naszym Klientom centra frezarskie, wiertarki erozyjne, szlifierki do płaszczyzn i inne
obrabiarki CNC z najwyższej półki w konkurencyjnych cenach.

Profesjonalne maszyny CNC w dobrej cenie

W naszym katalogu czeka na Państwa bardzo szeroka gama obrabiarek, które są dostosowane do nawet najbardziej wyśrubowanych norm technologicznych. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. tokarki konwencjonalne, przebijarki do otworów, frezarki do grafitu, elektrodrążarki, szlifierki CNC oraz zaawansowane technologicznie centra 5 osiowe.
Bez względu na to, jaki materiał poddają Państwo obróbce, jakie są wymagania techniczne i intensywność wykonywanej pracy – w MDT czeka sprzęt na miarę potrzeb.

Oferujemy m.in. standardowe obrabiarki, jak również frezarki wielowrzecionowe, frezarko-tokarki, wiertarki do głębokich wierceń, frezarki wielkogabarytowe i znacznie więcej. Nasza oferta stale się poszerza, a dzięki partnerskiej współpracy z bezpośrednimi producentami, naszym Klientom możemy zaoferować:

  • konkurencyjne ceny – łączymy najlepszą jakość z przystępnymi kosztami,
  • wszechstronną pomoc techniczną – od doboru sprzętu do obróbki, aż po posprzedażowy serwis maszyn CNC w Warszawie i w całym kraju,
  • sprawny czas dostawy zamówionych urządzeń,
  • bogatą gamę modeli obrabiarek – dostosowanych do oczekiwań nawet najbardziej wymagających.

By dowiedzieć się więcej o obrabiarkach w naszej ofercie, prosimy o kontakt. Dzięki temu uzyskacie uzyskać kompletną informację i pomoc.

Zapraszamy do współpracy!